Windows 7 Orjinal Kopya Değil Uyarısını Kaldırma
65 Yorum yapıldı
Tarih : 14 Mart 2011
Yazar :
Windows 7 Orjinal Kopya Değil Uyarısını Kaldırma

Windows 7′yi yüklediniz, bir kaç gün kullandınız, güncelleştirmeleri aldınız. Sonra bilgisayarınızı açtığınızda “Windows 7 yapı 7600 bu windows kopyası orjinal değil.” şeklinde bir uyarı aldınız ve masaüstünüzün arkaplanı siyah oldu. Bu sorunu düzeltmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Remove Wat adlı program ile bu sorunu çözeceğiz.

Nasıl yapacağız anlatalım; İlk önce yazının sonundaki linkten Remove Wat 2.2‘yi indiriyoruz. İndirdikten sonra programı çalıştırıyoruz ve aşağıdaki gibi bir ekran karşımıza çıkıyor.

Sonra bu ekrandaki “Remove WAT” butonuna tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra açılan pencerede “Tamam” butonuna tıklıyoruz. Sonra bilgisayarımız otomatik olarak yeniden başlayacaktır. Fakat bu yeniden başlatma süreci uzun sürebilir, bilgisayarınıza reset falan atmayın. İşlem tamamlandıktan sonra bilgisayarımız açılacak ve yazı kalkmış olacaktır. Bizzat tarafımdan denenmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz.

Destek olmak için reklamlara tıkayabilirsiniz!Remove WAT indirmek için tıklayınız

Rar Şifresi: www.sefasungur.com

 

 

 

 

 

Digg This
Reddit This
Stumble Now!
Buzz This
Vote on DZone
Share on Facebook
Bookmark this on Delicious
Kick It on DotNetKicks.com
Shout it
Share on LinkedIn
Bookmark this on Technorati
Post on Twitter
Google Buzz (aka. Google Reader)
Yazının Kategorisi: Dosyalar, Genel, İşletim Sistemleri
Sefa Sungur
Yazar Hakkında :

Web Sitesi : http://www.sefasungur.com

Mail Adresi : info@sefasungur.com

Şimdiler de web üzerinde, PHP, MySQL, HTML, CSS, Javascript dilleri ile, destkop üzerinde ise C# ve SQL dilleri ile projeler geliştiriyorum.
Yorumlar (Bu yazı için 65 Yorum yapıldı)

 1. “Jit Derleyicisi yüklenemedi: (mscorjit.dll): dosya eksik veya bozuk olabilir. Lütfen denetleyin veya kurulumu yeniden çalıştırın.” diyor ne yapmalıyım ? :(

 2. Sefa Bu Windows Kopyası Orjinal Değil yazısı Sağ alt Köşede hala Duruo ama Girerken Orjinal değil diye Uyarı Vermiyor

 3. merhaba , daha önce bu program sayesinde sorun çözülmüştü ama bugün elektrik kesintisi sonrasında tekrar sistem bozuldu. şimdi tekrar çalıştırıyorum programı , wat removed yazmasına rağmen hala orjinal değil uyarısı alıyorum.

  restore wat yapıp , daha sonra tekrar remove wat yaptım ama hala sorun çözülmedi.

  ne yapmam lazım?

 4. Sayın Sungur, Bundan once bır kac proğram denemıstım ama olmamıstı. Onlarında ısmı loader dı. Fakat bu proğram işimi gördü. Teşekkkürler

 5. Sayın Sungur, Bundan once bır kac proğram denemıstım ama olmamıstı. Onlarında ısmı loader dı. Fakat bu proğram işimi gördü. Teşekkkürlerimi iletmek ıcın yazmak istedim.

 6. hata herhalde şöyle belirtiyim iyşallah bulursunuz: C:\Users\Emir\AppData\Local\Temp\setup.exe
  the ntvdm CPU has encounteredan illegal instruction
  CS:0dd9 IP:0194 OP:63 56 49 72 7 a Choose Close to teminate the appliction çözerseniz sevinirim

  • Muhtemelen bilgisayarınızda daha önce Windows Vista programı yüklüymüş. Windows Vista Temiz Önyükleme ile Windows7 yüklerseniz, programın çalışması konusunda bir sıkıntı olmayacaktır.

 7. Abi, programı kurdum yeniden başlat dedim bilgisayar kapandı açıldı ama bir siyah ekran bir de tire var.Ekran bu halde ne yapabilirim?

  • Eğer yazı kalkmışsa sorun çözülmüş demektir. Normal ayarlardan bilgisayarınızın arka planını veya temasını değiştirirseniz siyah ekrandan kurtulabilirsiniz.

 8. eyvvallah dostum işime yaradı çok küçük bi program ve uygulaması basit yeniden başlarkende uzun sürmedi hemen başladı çok sağol tekrardan

 9. çok teşekkürler sefa eline emegine saglık bir çok program denedim işe yaramadı ama bunu denedim direk yazı kalktı çok çok tşk.

 10. Windows şu dosyayı açamıyor. Windows’un bu dosyayı açması için dosyayı açma işleminde kullanmak istediğiniz programı bilmesi gerekiyor. Uyarısı alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

  • Muhtemelen bilgisayarınızda “Winrar” veya arşiv dosyalarınızı açacak bir program yüklü değil. “http://www.gezginler.net/indir/winrar.html” bu adresten “Winar” programını indiriniz. Sitemizden indirdiğiniz dosyayı çift tıklayarak, parola alanına “www.sefasungur.com” (tırnaklar olmadan) yazınız. Rar içerisinden çıkan “Removewat” programına çift tıklayarak yukarıdaki işlemleri gerçekleştiriniz.

 11. Merhaba, bu programı kullanmak istiyorum. Acaba bilgisayarımı yedeklemem gerekir mi?
  Windows 7 ultimate kullanıyorum. yaklaşık 1 yıldır 7601 orjinal değil uyarısı alıyorum. yardımınız için şimdiden teşekkürler

  • Yazının tekrar gelme olasılığı var. Güncellemeler sonrasında muhtemelen tekrar gelecektir ancak geldikten sonra “Remove Wat” programını tekrar kullanarak, yazıyı yeniden kaldırabilirsiniz.

  • Fatma Hanım, Windows 7 Ürün anahtarına ihtiyacınız yok. Windows 7 kurulumunda, daha sonra aktive et seçeneğini seçip, kurulumu tamamlayınız. Windows kurulduktan sonra “Remove Wat” programını kullanarak, bu sorunu halledebilirsiniz. Sağlıcakla : )

  • Şimdiye kadar, böyle bir sıkıntı yada şikayet olmamıştı. Ancak kendim de kullandım ve hiç bir problem yaşamadım. Kurup kurmamak size kalmış ancak zararlı bir yazılım değil. Sağlıcakla.

  • Windows Güncellemelerini gerçekleştirdiğiniz taktirde, kalıcılığını kaybedecektir. Ancak anlatılan işlemleri tekrarladığınızda yazıyı tekrar kaldırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: