Projeler

2007 yılından itibaren web ağırlıklı olmak üzere bir çok bireysel ve ekip projelerinin içerisinde yer aldım. On yıllık bu süre içerisinde yüzlerce web projesinin altında imzam var. Ancak burada bu projeler tamamıyla lanse edilemeyecek. Şimdiye kadar front-end ve back-end yazılım geliştirmeleri, şablon tasarımları – kodlamaları, içerik yönetim sistemleri için (WordPress, Joomla, Drupal, vs.) eklenti ve tema yazımları gibi büyüklü küçüklü projeler geliştirdim.

İçerik Yönetim Sistemi Projeleri

2011 Yılından itibaren geliştirmeye başladığım Raptadmin projesi hala gelişerek devam etmektedir. Raptadmin ülkemizde yazılmış en gelişmiş içerik yönetim sistemlerinden biri olup, eklenti – tema desteği, çoklu kullanıcı ve çoklu dil yapısı gibi bir çok özelliği bünyesinde bulundurmaktadır. Kullanıcıların daha kolay bir yönetim sağlaması amaçlanmıştır.

2015 Yılı itibari ile de, günümüz teknolojisine daha uygun ve daha sağlam bir altyapı kullanan Raccoon projesi devam etmektedir. Raccoon Raptadmin’in bütün özelliklerini kapsamasının yanında fazladan bir çok özellikle kullanıcılarının hizmetine sunulmaya başladığı günü beklemektedir.

Burada bahsedilmeyen diğer tüm projelerim için burayı tıklayabilirsiniz.

Bazı Projeler